28 јула 16:53

Stalan posao Vozac C kategorije u medjunarodnom transportu

LAND TRANS DOO – Objavio Land trans dooНиш, Србија

Opis posla

Vozač kamiona u međunarodnom drumskom transportu

Zadaci radnog mesta:

prevoz robe u međunarodnom drumskom prevozu

uredno održavanje vozila
Uslovi za kandidate:

vozačka dozvola, C kategorija, aktivan vozač

srednja stručna sprema (SSS)

da nije krivično osuđivan i da se ne vodi krivični postupak

radno iskustvo na poslovima vozača kamiona u međunarodnom drumskom prevozu(min.3god)

ispunjeni psiho-fizički uslovi za obavljanje posla vozača

poznavanje dokumentacije i procesa obavljanja međunarodnog drumskog prevoza roba

poznavanje propisa EU i AETR za vozačko vreme

poznavanje propisa iz oblasti međunarodnog drugmskog transporta

stabilna, pouzdana osoba

obavezno sa prebivalištem u Nisu

Očekujemo Vaše prijave sa biografijom

Kako se prijaviti

landtrans018@yahoo.com 063/7239406

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Niš.

2261 ukupno pregleda, 1 danas