11 авг 04:52

Stalan posao Vozač šlepera ”CE” kategorije sa CODE 95

MARCO Logistics doo – Objavio zugicmBilo gde

Opis posla

Slovenačka firma MARCO Logistics d.o.o. koja se bavi međunarodnim transportom robe, potražuje kandidate za radnu poziciju:

Vozač šlepera ”CE” kategorije sa CODE 95

Destinacije rada: uglavnom Austrija, Nemačka, Češka, po potrebi i druge destinacije EU
Sedište firme: Slovenija
5 izvršilaca

Uslovi rada:

  • vozačka dozvola C+E kategorije;
  • položen COD 95 (obavezno);
  • minimalno 3 godine radnog iskustva u međunarodnom transportu;
  • taho kartica;
  • srpski pasoš (radna viza se obezbeđuje), na 1-2 godine, prednost EU pasoš;
  • minimum srednja stručna sprema;
  • poznavanje tehnike rukovanja savremenim vozilima euro 5 i euro 6 kategorije;
  • poznavanje geografskih mapa, Google mapa, atlasa, navigacionih uređaja i osnova geografije;
  • nemački jezik – osnovno znanje;
  • poznavanje savremenih tehnika komunikacije (internet, pametni telefon);
  • odlasci kući svaki treći vikend.

Zaposlenima nudimo:

  • prijavljen radni odnos, socijalno i zdravstveno plaćeno u Sloveniji;
  • ugovor o radu na 1-2 godine;
  • mesečna početna zarada od EUR 1.700 – 2.000;
  • stabilna kompanija, tip vozila MAN do 3-5 god.;
  • poštovanje zakona o radnom vremenu i odmoru vozača;
  • obezbeđen lekarski pregled , bezbednost i zdravlje na radu, oprema za rad.

Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave:

  • CV – biografiju;
  • Kopiju pasoša;
  • Kopiju vozačke i Code 95.

Dokumentaciju poslati elektronskim putem.

Za sve dodatne informacije, zainteresovani se mogu obratiti na sledeće brojeve telefona:

SRB: +381 64 123 20 66 / Viber – WhatsApp

SLO: +386 51 868 865

Link našeg web sajta: http://www.marco-logistics.com/

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 100,000 i preko.

662 ukupno pregleda, 1 danas