1 јуна 03:48

Stalan posao Zaposlenje u Francuskoj – Garantovana radna dozvola – Garantovana viza za dugotrajan boravak

France Emploi – Objavio josephdalBilo gde

Opis posla

Nije potrebno poznavanje francuskog jezika.
Radite dugo.
Dvonedeljna obuka se plaća.
Radno vreme smena:
I promena od 7:00 do 15:00.
Druga smena od 15-11 časova.
Radi 8 sati dnevno, 5 dana u nedelji.
Troškovi avio karte su nadoknađeni
Može se prijaviti bilo koji pasoš
Garantovana radna dozvola
Ponuđena viza za duži boravak
Minimalna zarada: 2200 evra.
Vrste radnika koje traže: hotelski recepcioner, konobar, kuvar, pomoćnik u kuhinji, sobarica, spremačica, domar, obezbeđenje, vozač B i C kategorije.
Nema jezičkih barijera.
Bolji uslovi rada
Sa ili bez iskustva.
whatsApp 0033774892086 ili nam pošaljite svoju biografiju na e-mail:
contact@france-emploi-inter.frDa biste se prijavili, pošaljite nam svoju detaljnu biografiju. Oni koji nemaju biografiju mogu nam poslati maj sa terminom: Dostupan sam za rad u Francuskoj.
Poslaćemo vam naš digitalni obrazac za prijavu.

Kako se prijaviti

Da biste se prijavili, pošaljite nam svoju detaljnu biografiju. Oni koji nemaju biografiju mogu nam poslati maj sa terminom: Dostupan sam za rad u Francuskoj. Poslaćemo vam naš digitalni obrazac za prijavu.

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 100,000 i preko. Posao ističe 6 dana.

9 ukupno pregleda, 1 danas