Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
19 апр 18:55

Stalan posao Zapošljavamo medicinsko osoblje

Garant Medical – Objavio MedicalBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Potrebne medicinske sestre i medicinski tehničari

Za klinike koje su priznate, uspešne, zdravstvene organizacije u Nemačkoj, tražimo medicinske sestre i medicinske tehničare .

Uslovi :

– Završena redovna  srednja medicinska škola

– Položen državni ispit

– Nemački jezik minimum B1

Podnošenje zahteva za priznavanje diplome  u saradnji sa nama.

Čitav proces priznavanja diplome se odradjuje na jednom mestu.

Nudimo :

– Smeštaj ( potpuno opremljen) prvih 6 meseci

– besplatnu kartu javnog prevoza prvih 6 meseci

– Plata pre priznavanja diplome od 2500 € + dodaci

– Plata posle priznanja diplome od 3100 € + dodaci

– 13. plata ili božićnica

– Plaćeni godišnji odmor od 30 dana

Naše usluge su potpuno besplatne

Kako se prijaviti

Za prijavu molim Lebenslauf ( Biografiju ) na nemačkom jeziku i diplomu poslati na ilda.medical21@gmail.com

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 100,000 i preko.

77 ukupno pregleda, 1 danas