22 јан 19:13

Stalan posao ZAVARIVAČ

EURO-MONT-ING – Objavio euromontingBilo gde

Opis posla

Delatnost kompanije Euro-Mont-Ing d.o.o. je mašinska montaža i mehanički radovi u elektranama, rafinerijama i drugim industrijskim postrojenjima u delu izrade, proizvodnje, isporuke, popravke, održavanja, pregleda, ispitivanja, reparacije.

Euro-Mont-Ing d.o.o oglašava poziciju

ZAVARIVAČ

Mesto zaposlenja: Srbija

Beograd, Obrenovac, Kostolac, Sremska Mitrovica, Velika Plana

Broj izvršilaca: 10

Opis posla:

  • zavarivanje cevi i limova;
  • zavarivanje postupkom 111-elektro;
  • zavarivanje postupkom 114-argon;
  • zavarivanje postupkom 111/114, kombinacija elektro i argon;
  • vrši zavarivanje pripremljenih pozicija.

Uslovi:

  • posedovanje atesta za zavarivanje;
  • spremnost za rad na terenu na teritoriji Srbije.

Ako smatrate da možete bolje i više, ako želite da budete najbolji, da radite sa najboljima, ako želite da napredujete, pridružite nam se.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd, Kostolac, Obrenovac, Sremska Mitrovica и Velika Plana.

795 ukupno pregleda, 1 danas