4 мар 05:02

Stalan posao ZAVARIVAČ

TATRAVAGONKA BRATSTVO DOO – Objavio TVBBilo gde

Opis posla

– Samostalno izvodi zavarivanje na radnom komadu i zavarivanje podsklopova i sklopova po radnom nalogu,
– obavlja poslove zavarivanja, odnosno vrši zavarivanje limova, nosača, čelične konstrukcije, specifičnih složenih elemenata metalne konstrukcije i sudova pod pritiskom po tehničko – tehnološkoj dokumentaciji.
Uslovi:
– Srednja stručna sprema III stepena (smer: zavarivač, bravar)
– Potrebno prethodno radno iskustvo minimum 1 godina na poslovima u struci
– Sposobnost rada na visini (prednost)
– Poželjno posedovanje sertifikata (licence) atesta za zavarivanje (ne mora da bude važećeg datuma)
– Tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu, te spremnost na stalno usavršavanje
Nudimo:
– Sigurna i stimulativna primanja,
– Topli obrok,
– 13. platu,
– Sportske aktivnosti za zaposlene,
– Edukacije, kurseve i usavršavanja
– Obezbeđen smeštaj za radnike van teritorije Subotice
– Konstanstan nadzor i obuka od strane stručnog lica radi što bezbednijeg rada.

Kako se prijaviti

Prijavite se na naš konkurs putem maila: posao@tvbratstvo.rs ili putem telefona 065/962 33 13.

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Subotica.

357 ukupno pregleda, 1 danas