31 јула 12:11

Stalan posao Zavarivač sa iskustvom (TIG/MIG postupci)

Miljković Bravarska radionica – Objavio MiljkovicКрушевац, Србија

Opis posla

Zavarivač sa iskustvom (TIG/MIG postupci)

Obavezni uslovi:
III/IV stepen stručne spreme- Mašinska struka
Minimum godinu dana radnog iskustva na poslovima zavarivanja

Poželjno:
1) Spremnost za učenje i timski rad
2) Osnovno poznavanje rada na računaru

Nudimo:
1) Prijem u stalni radni odnos nakon probnog rada od 3 meseca
2) Mogućnost napredovanja
3) Obuku za rad na naprednim CNC mašinama

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i zainteresovani ste za ozbiljno zaposlenje u dobroj radnoj atmosferi, pošaljite biografiju na radionica.miljkovic@gmail.com najkasnije do petka 7.8.2015.
U subject-u navedite mesto za koje konkurišete.

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kruševac. Plata: 20,000 - 40,000.

1988 ukupno pregleda, 1 danas