1 сеп 15:47

Stalan posao ASISTENT U KOMERCIJALI

RICO TRAINING CENTRE DOO BEOGRAD – Objavio RICO TRAINING CENTRE DOO BEOGRADBilo gde

Opis posla

Uslovi:

  • Srednje obrazovanje – 4.nivo ili Osnovne akademske ili strukovne studije 6 nivo – 180 ESPB – oblast ekonomija, menadžment, marketing, poslovna ekonomija,
  • Napredno vladanje MS Office paketom (posebno Excel),
  • Znanje engleskog jezika,
  • Orgnizacione sposobnosti, komunikativnost, motivacija.

Opis poslova:

  • Obrada tržišta – Istraživanje tržišta, praćenje rada konkurencije, analiziranje tržišta u cilju povećanja profitabilnosti,
  • Ažuriranje baza klijenata – starih, potencijalnih i novih,
  • Unapređenje i širenje kanala prodaje,
  • Kontinuirana e-mail korespodencija sa klijentima,
  • Priprema i izrada komercijalne dokumentacije,
  • Podrša komercijalistima na terenu,
  • Drugi prateći administrativni poslovi.

Kako se prijaviti

Prijavu sa biografijom koja sadrži osnovne podatke o kandidatu poslati na mail: dragana.tanasijevic@ricocentre.com Kontakt tel. +381 65 254 94 48 Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor. NAPOMENA: Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte, saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti isključivo za potrebe ove selekcije na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

208 ukupno pregleda, 1 danas